• No idejas par realitāti

Pirmā ideja par TraviGO izveidi radās 2014. gadā, taču tad tā likās pārāk attāla un grūti realizējama. Visus šos gadus ideja tika pilnveidota un tā kļuva aizvien reālāka, līdz 2021. gadā tika rasts risinājums idejas realizācijai.


  • Kas ir TraviGO?

TraviGO ir mobila aplikācija, kas sniedz informāciju par apkārt esošajām atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Platforma apkopo privātā un publiskā sektora sniegto informāciju vienuviet. Aplikācijā var ērti atrast interesējošos infrastruktūras objektus, iegūt unikālus piedāvājumus no pakalpojumu sniedzējiem, kā arī plānot savas aktivitātes, izmantojot ieteikumu sadaļu.


  • Kāpēc ir nepieciešams TraviGO?

Globāla mēroga aplikācijas, galvenokārt, koncentrējas uz lielajiem tirgiem, uz iedzīvotāju ziņā blīvi apdzīvotām teritorijām, atstājot mazākus reģionus ar ne pilnīgi pieejamu informāciju. Tas nozīmē, ka pilnvērtīgas informācijas saņemšanai, ir nepieciešams vairāk kā viens informācijas avots, kas apgrūtina tās izmantošanu.

TraviGO ir aplikācija, kur visa nepieciešamā informācija ir pieejama vienuviet jebkuram, kurš meklē brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Mūsu viens no galvenajiem mērķiem ir arī sniegt nepieciešamo atpazīstamību maziem uzņēmumiem, kurus bieži vien zina tikai vietējie iedzīvotāji.

Mēs vēlamies pastāstīt par apkārtnē esošajiem, unikālajiem maizes cepējiem, nēģu cepējiem, podniekiem, pirtniekiem un daudziem citiem amatniekiem un lietpratējiem, kuri savu darbu veic ar mīlestību.

Mēs vēlamies pastāstīt par pastaigu takām, kas mums ir apkārt – gan par visiem zināmajām un populārajām, gan par līdz šim vēl neizstaigātām un neiepazītām.

Mēs vēlamies pastāstīt par meistarklasēm pašās saimnieka mājās, īpašajām pieredzēm un cilvēkiem, kuri ar tām dalās.

Mēs vēlamies pastāstīt par pilsētas svētkiem, īpašām svinībām un unikāliem pasākumiem, kas notiek mums apkārt.


  • Kam ir paredzēts TraviGO?

TraviGO ir paredzēts jebkuram, kurš meklē brīvā laika pavadīšanas iespējas. Vai tas būtu nedēļu garš ceļojums, pāris stundu izbrauciens, vai nedēļas nogale – tam nav nozīmes, jo aplikācijā pieejamā informācija noderēs ikvienam – gan vietējiem, gan ārzemju ceļotājiem.


  • Kāds ir TraviGO mērķis?

TraviGO primārais mērķis ir izveidot vislielāko un pilnvērtīgāko infrastruktūras datu bāzi ar Latvijā esošiem objektiem.

Mēs vēlamies kļūt par platformu mazajiem uzņēmumiem, kas, iespējams, nav atrodami digitālajā vidē – kļūt par to partneriem un veicināt to izaugsmi.

TraviGO mērķis ir kļūt par Latvijā visizmantotāko tūrisma aplikāciju un ar laiku paplašināties ārpus Latvijas robežām, sniedzot savus pakalpojumus un risinājumus Baltijas valstīs.